shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

LACOSTE STYLE IN PLAY 100ml (PP) Pure Perfume Koncentruoti Kvepalai Vyrams

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
39,00 € 47,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

Aromatas "LACOSTE"  STYLE IN PLAY  100ml (PP) Pure Perfume Kvepalai Vyrams - 39 €.

Galite pabandymui užsisakyti testerį 12ml - 7 €. (Testerius rasite MENIU skiltyje - KVEPALŲ TESTERIAI 12ml).

Čia ne tualetiniai (Eau de Toilette) EDT ar parfumuoti (Eau de Parfum) EDP VANDENYS, tai STIPRESNĖS koncentracijos TIKRI KVEPALAI - (Pure Perfume) PP.

Tai patys stipriausi ir intensyviausi kvepalai, kurie ant kūno išsilaiko nuo 8 iki 24 valandų, o ant rūbų nuo 1 iki 7 parų (priklauso nuo audinio). Nuo šiol Jūsų mėgstami aromatai – KVAPNIAU ir PIGIAU.

Leisk nustebinti tave ir išryškinti tavo individualumą, naudojantis išskirtiniais vyriškais kvepalais su unikaliu, jaunatvišku asmeniniu aromatu. Šis kvapas vyrui, kuris yra gimęs laimėti. Nepasitikėjimo savimi jausmas jam yra svetimas. Jis žino, kad pergalė lengvai nepasiekiama, bet dėl to ji dar labiau trokštama. Aromatas apjungia ryžtą rizikuoti, drąsą ir nepakartojamą pergalės džiaugsmą. Toks jausmingas, toks seksualus ir toks valdingas. Vyras, kuris yra pasiruošęs veikti, kuris siekia jausmų ir nebijo rizikuoti.

Kvepalų aromatas prasideda neregėtai atgaivinančia, tačiau vyrišką žavesį išlaikančia kompozicija, kurią pradeda žaliojo obuolio ir neregėtų tujų aromatai, kuriuos pakeičia svaigiųjų pušų, jazminų, kedro lapų ir jausmingosios medienos dvelksmas, o pabaigoje atsiveria baltojo muskuso, veiverio ir pačiulio atodūsiai.

Viršutinės natos: žali obuoliai, tuja;

Vidurinės natos: jazminas, baltojo kedro lapai, pušis;

Pagrindinės natos: baltasis muskusas, vetiveris ir pačiulis;

Kvapo pobūdis: nešabloniškas, savitas, gaivinantis;

Kvapo tipas: Medienos – vaisių - žalumos.

Tūris: 100 ml

Kvepalų koncentracija: Aukščiausia kokybė – (PP) Pure Perfume (Tikri kvepalai)

DĖMESIO! Mes jokiais būdais nesiekiame kopijuoti ar plagijuoti garsių mados namams gaminamų tualetinių ar parfumerinių kvapiųjų vandenų.

Prancūzijos gamintojai kuria originalius kvapus tiek mums, tiek ir garsiems mados namams, aktoriams, sportininkams ar scenos „žvaigždėms“. Todėl VISI ČIA ESANTYS PAVADINIMAI IR PAVEIKSLIUKAI NAUDOJAMI TIK TAM, KAD JUMS BŪTŲ LENGVIAU ATPAŽINTI IKI ŠIOL NAUDOTUS KVAPUS.

Kvapai yra identiški, todėl, kad tai yra tos pačios formulės kvapai, tik mūsų gaminiuose nėra naudojami papildomi ingredientai, tokie kaip vanduo, dažikliai ar kiti naudojami priedai. Pas mus tikra (gryna) kvapo formulė.

Ber‘ART Perfumes kvepalai, tai lyg atskiras meno kūrinys, kurio pavadinime ir slypi pagrindinė mintis - „Be in Ecstasy of Real ART “, kas išvertus reiškia – ŽAVĖKIS TIKRU MENU.

SVARBU: Kiekvienas BerART Perfumes aromatas yra profesionaliai parfumerijai skirtame aliuminio flakone, kuris garantuoja aukščiausios klasės kvepalų kokybę ir pilnai apsaugo kvepalus nuo bet kokios skleidžiamos šviesos. Šviesa yra didžiausia kenkėja bet kuriai parfumerijai.

Be išankstinio apmokėjimo. MOKĖKITE KURJERIUI - GAVUS PREKES (GRYNAIS arba KORTELE).

Užsisakius iki 15val., KURJERIO PRISTATYMAS į darbą ar į namus (visoje Lietuvoje) - jau kitą darbo dieną.

Vilniuje kiekvieną dieną atsiėmimas / pristatymas NEMOKAMAS.

Galime išsiųsti siuntą paštu ar paštomatu, tačiau tik po užsakymo apmokėjimo.

Užsisakykite Jums patogiu būdu:

https://tikrikvepalai.lt

el.paštu: info@tikrikvepalai.lt

telefonu: 8 616 98100

P.S. Nepamirškite nurodykite tikslius savo kontaktus, kad galėtume su Jumis susisiekti.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !