add_to_queue
UŽSAKYMAI GAUTI BIRŽELIO 25d. bus perduoti į paštomatus BIRŽELIO 26d. PP (Pure Parfume)-AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KONCENTRUOTI KVEPALAI IŠ PRA+NCUZIJOS po 12ml ir 100ml. KVAPNIAU NEI KITUR. PREKINIAI ŽENKLAI AR MADOS NAMAI PATYS KVEPALŲ NEGAMINA, JIEMS GAMINA FABRIKAI ir tik dažniausiai parfumuotą vandenį EDP arba tualetinį vandenį EDT. NIEKO BENDRO SU PREKINIAIS ŽENKLAIS AR MADOS NAMAIS NETURIME. Užsakyti galima ir telefonu +370 616 98100.

shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

PRISTATYMAS:

Prie kiekvienos prekės yra nurodomi pristatymo būdai ir terminai.

LP EXPRESS, DPD, OMNIVA PAŠTOMATAI. Galime išsiųsti užsakytą siuntą paštomatu, IŠSIUNČIAME po užsakymo apmokėjimo. Pristatymas 1-2 darbo dienos (2,50 €). Po užsakymo į el.paštą gausite sąskaitą-faktūrą su banko rekvizitais pavedimui atlikti.

ATSIIMSIU UŽSAKYMĄ. Tik Vilniuje (Girulių g.13) kiekvieną dieną atsiėmimas / pristatymas NEMOKAMAS.

VENIPAK KURJERIO PRISTATYMAS į darbą ar į namus (visoje Lietuvoje) - užsisakius iki 15val. jau kitą darbo dieną (Pristatymas - 4€). Be išankstinio apmokėjimo. ATSISKAITYKITE KURJERIUI - GAVUS SIUNTĄ (GRYNAIS arba KORTELE).

NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

 1. Bendrosios nuostatos Šios "Naudojimosi taisyklės" (toliau - Taisyklės) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau - "Pirkėjas") ir Pardavėjo, (toliau - "Pardavėjas") tarpusavio teises, pareigas bei atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes Pardavėjo interneto parduotuvėje https://tikrikvepalai.lt (toliau – "el. parduotuvė"). Dėmesio! Sutikdami su šių Taisyklių sąlygomis ir prisijungdami prie el. parduotuvės, Jūs priimate visas šių Taisyklių sąlygas ir įsipareigojate jų laikytis.
 2.  Pirkimo - pardavimo sutarties sudarymas Pirkimo- pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Sutartis galioja iki visiško pagal šios sutarties taisykles pareigų įvykdymo. Kiekviena Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta sutartis yra registruojama ir saugoma Pardavėjo el. parduotuvės duomenų bazėje.
 3.  Pirkėjo teisės ir pareigos 3.1. Vadovaujantis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais Pirkėjas turi teisę pirkti prekes el. parduotuvėje. 3.2. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti. 3.3. Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš Pirkėjo banko apie apmokėjimą už pasirinktas prekes arba pasirinkus atsiskaitymo būdą pristačius prekes ar jas atsiimant pačiam. 3.4. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.
 4.  Pardavėjo teisės ir pareigos 4.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti el. parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti (nutraukti) jam galimybę naudotis elektronine parduotuve. 4.2. Pardavėjas turi teisę laikinai arba neterminuotai nutraukti el. parduotuvės veiklą be atskiro įspėjimo. 4.3. Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises. 4.4. Sudaryti sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. 4.5. Organizuoti Pirkėjo užsakytų prekių pristatymą Pirkėjo nurodytu adresu. 
 5.  Nuotolinės sutarties atsisakymas Nuotoliniu būdu t.y. internetu įsigytų prekių grąžinimą, reglamentuoja Civilinio kodekso 6.22810 straipsnis, kurio 1 dalyje įtvirtinta, jog vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.22811 straipsnyje, išlaidų, per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties. Tokiu atveju: Prekės pakuotė neturi būti pažeista, o prekė kartu su pakuote nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos.  Prekė negali būti pradėta naudoti ar bandyta naudoti. Klientas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas. Klientas gavęs nekokybišką prekę turi nedelsiant susisiekti su pardavėju telefonu arba el. paštu ir suderinti keitimo arba grąžinimo sąlygas. Tokiu atveju: Prekė bei pakuotė turi būti pilnos komplektacijos. Klientas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas. Pageidavimą grąžinti prekę Klientas pareiškia el. paštu: info@tikrikvepalai.lt. Po grąžinimo per 10 d.d. atgal į Jūsų sąskaitą bus grąžinami pinigai. Jeigu prekės nėra pilnai sukomplektuotos ir tinkamai supakuotos, jeigu prekės buvo pradėtos naudoti - Pardavėjas arba jo atstovas turi teisę atsisakyti priimti grąžinamas prekes.
 6.  Atsakomybė 6.1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo. 6.2. Už pirkimo ir pardavimo sutarties, sudarytos naudojantis el. parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. 6.3. Pirkėjas atsako už registracijos duomenų perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi Pirkėjo registracijos duomenimis, už trečiosios šalies atliktus veiksmus atsako Pirkėjas. 6.4. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją. 6.5. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.
 7.  Informacijos siuntimas 7.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu el. pašto adresu ar nurodytu telefonu. 7.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo elektroninės parduotuvės el.paštą info@tikrikvepalai.lt ar nurodytu telefonu.
 8.  EGS Platforma. EGS Patforma Elektroninis vartotojų ginčų sprendimas pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) Nr. 524/2013 Ginčai, kurie susiję su Europos Sąjungoje įprastai gyvenančio vartotojo ir Europos Sąjungoje įsisteigusio komercinės veiklos subjekto elektroninio pirkimo-pardavimo arba paslaugų sutartyse nustatytais sutartiniais įsipareigojimais, gali būti pareikšti per Elektroninę ginčų sprendimo (EGS) platformą. EGS platforma - paprastas, efektyvus, greitas, nešališkas, skaidrus, nebrangus būdas ne teisme spręsti dėl elektroninių sandorių kylančius ginčus. Informuojame, kad pirkėjai, esant ginčytinai situacijai, turėtų pirmiausia kreiptis į pardavėją, o nepavykus išspręsti ginčo, turi teisę kreiptis dėl ginčo sprendimo ir parašyti Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos prekės. Galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai, taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr.
 9. Baigiamosios nuostatos. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

         Rekvizitai: Pagal individualios veiklos pažymą Nr.732012

                          Artūras Bertavičius, registracijos adresas: Skroblų g.29, Vilnius LT-03140.

                          AB "SwedBank" SĄSKAITOS Nr. LT537300010099528862

Privatumo politika

 1. Bendrosios nuostatos 1.1. Gerbiame visų savo klientų (prekių pirkėjų), įskaitant svetainės https://tikrikvepalai.lt/ (toliau - "Svetainė") lankytojų (toliau - "Klientai"), teisę į privatumą ir įsipareigoja užtikrinti jų asmens duomenų apsaugą bei jų, kaip duomenų subjektų, teisių užtikrinimą. 1.2. Ši privatumo politika reglamentuoja pagrindinius klientų (įskaitant Svetainės lankytojus) asmens duomenų rinkimo, tvarkymo bei saugojimo principus bei tvarką. 1.3. Naudodamiesi Svetaine, taip pat užsisakydami siūlomas prekes bei suteikdami savo asmens duomenis, Jūs sutinkate su šios Privatumo politikos nuostatomis (išskyrus dėl duomenų tvarkymo veiksmų, kuriems reikės atskiro Jūsų sutikimo). Klientai laikomi susipažinę su Privatumo politika, kai registruodamiesi Svetainėje/klientų sistemoje po šios politikos tekstu pažymi "varnelę". Su privatumo politika galima pakartotinai susipažinti bet kuriuo metu Svetainėje. 1.4. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes laikomės 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (toliau - "Reglamentas"), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (toliau - "ADTAĮ"), Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo (toliau - "ERĮ") ir kitų tiesiogiai taikomų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, nuostatų, taip pat duomenų apsaugos priežiūros institucijų (Lietuvoje - Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos) nurodymų.
 2.  Kokios sąvokos naudojamos? 2.1. Asmens duomenys - bet kokia informacija apie fizinį asmenį, kurio tapatybė nustatyta arba kurio tapatybę galima nustatyti (duomenų subjektas); fizinis asmuo, kurio tapatybę galima nustatyti, yra asmuo, kurio tapatybę tiesiogiai arba netiesiogiai galima nustatyti, visų pirma pagal identifikatorių, kaip antai vardą ir pavardę, asmens identifikavimo numerį, buvimo vietos duomenis ir interneto identifikatorių arba pagal vieną ar kelis to fizinio asmens fizinės, fiziologinės, genetinės, psichinės, ekonominės, kultūrinės ar socialinės tapatybės požymius. 2.2. Duomenų subjektas - fizinis asmuo - klientas (įskaitant Svetainės lankytojus), kurio asmens duomenys yra renkami. 2.3. Duomenų subjekto sutikimas - bet koks laisva valia duotas, konkretus ir nedviprasmiškas tinkamai informuoto duomenų subjekto valios išreiškimas pareiškimu arba vienareikšmiais veiksmais, kuriais jis sutinka, kad būtų tvarkomi su juo susiję asmens duomenys. 2.4. Duomenų tvarkymas - bet kokia automatizuotomis arba neautomatizuotomis priemonėmis su asmens duomenimis ar asmens duomenų rinkiniais atliekama operacija ar operacijų seka, kaip antai rinkimas, įrašymas, rūšiavimas, sisteminimas, saugojimas, adaptavimas ar keitimas, išgava, susipažinimas, naudojimas, atskleidimas persiunčiant, platinant ar kitu būdu sudarant galimybę jais naudotis, taip pat sugretinimas ar sujungimas su kitais duomenimis, apribojimas, ištrynimas arba sunaikinimas. 2.5. Duomenų tvarkytojas - fizinis arba juridinis asmuo, valdžios institucija, agentūra ar kita įstaiga, kuri Duomenų valdytojo vardu tvarko asmens duomenis. 2.6. Duomenų valdytojas – Artūras Bertavičius, dirbantis pagal individualios veiklos pažymą Nr. 732012, registracijos adresas Skroblų g.29, Vilnius, Lietuvos Respublika, LT-03140. 2.7. Slapukas (angl. cookie) - nedidelė tekstinės informacijos dalelė, kuri automatiškai sukuriama naršant Svetainėje ir yra saugoma Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. 2.8. Tiesioginė rinkodara - veikla, skirta paštu, telefonu arba kitokiu tiesioginiu būdu siūlyti asmenims prekes ar paslaugas ir (arba) teirautis jų nuomonės dėl siūlomų prekių ar paslaugų.
 3.  Kokius Jūsų asmens duomenis renkame? 3.1. Renkami ir toliau tvarkomi šie Jūsų asmens duomenys, kuriuos Jūs patys pateikiate, registruodamiesi ir (ar) užsakydami prekes Svetainėje arba užsisakydami prekes kitu būdu: vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono nr., duomenys, susiję su prekių pristatymu, pvz., prekė ir jos užsakymo detalės, sąskaitų numeriai, sąskaitų išrašymas, mokėjimų detalės, informacija apie sutikimą ir nesutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais, slaptažodžiai, bet kokie kiti duomenys, kuriuos Jūs pateikiate papildomai savo iniciatyva, registruodamiesi ir (ar) užsakydami prekes ar valdydami užsakymus. 3.2. 3.1. punkte nuodyti Jūsų asmens duomenys yra saugomi bei Jūsų bendradarbiavimo laikotarpiu (užsakymo teikimo metu) ir 10 (dešimt) metų nuo šio laikotarpio pabaigos. 3.3. Renkami ir toliau tvarkomi šie Jūsų asmens duomenis, kuriuos Jūs netiesiogiai pateikiate, registruodamiesi ir (ar) užsakydami prekes Svetainėje, t.y. šie duomenys yra automatiškai surenkami iš Jūsų naudojamų kompiuterių ir (ar) mobiliųjų įrenginių, Jums prisijungus prie Svetainės: prisijungimų IP adresai ir laikai, vartotojo naudojama naršyklė ir jos versija, žiniatinklio svetainės, kuriose lankėtės prieš patekdami į mūsų Svetainę, duomenys apie paslaugų naudojimą, pvz., duomenys, surinkti naudojant slapukus ir panašias technologijas, susijusias su naršymu internete ir pan. 3.4. 3.3. punkte nurodyti Jūsų asmens duomenys yra saugomi bei Jūsų bendradarbiavimo laikotarpiu (užsakymų teikimo metu) ir priklausomai nuo duomenų, iki vienerių metų nuo šio laikotarpio pabaigos. Šie duomenys gali būti saugomi ilgesnį laiką, jei yra kitų teisinių pagrindų tokiam saugojimo laikotarpiui.
 4.  Kokiais tikslais tvarkome Jūsų asmens duomenis? 4.1. Tvarkomi aukščiau nurodyti Jūsų asmens duomenys šiais duomenų tvarkymo tikslais: užsakymų apdorojimui ir administravimui, klientų identifikavimui informacinėse sistemose, registruojantis Svetainėje bei prisijungiant prie savo paskyros, su prekių užsakymu susijusių buhalterinių dokumentų tvarkymui, susisiekimui su Jumis dėl sutartinių įsipareigojimų vykdymo, tiesioginės rinkodaros tikslais (tik turint duomenų subjektų išankstinius sutikimus).
 5.  Kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis? 5.1. Mes užtikriname, kad Jūsų asmens duomenys bus: tvarkomi teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu, renkami nustatytais, aiškiai apibrėžtais bei teisėtais tikslais ir toliau netvarkomi su tais tikslais nesuderinamu būdu, adekvatūs, tinkami ir tik tokie, kurių reikia siekiant tikslų, dėl kurių jie tvarkomi (taikomas duomenų kiekio mažinimo principas), tikslūs ir prireikus atnaujinami (taikomas tikslumo principas), tvarkomi tokiu būdu, kad taikant atitinkamas technines ir organizacines priemones būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo Duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto Duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo (taikomi vientisumo ir konfidencialumo principai).
 6.  Kokias duomenų subjektų teises Jūs turite? 6.1. Jūs turite Svetainės kontaktus, kurias mes įgyvendinsime, gavę iš Jūsų prašymą, bei Jums tinkamai patvirtinus savo tapatybę: susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti netikslius su Jumis susijusius asmens duomenis, taip pat reikalauti, kad būtų papildyti neišsamūs Jūsų asmens duomenys, reikalauti ištrinti su Jumis susijusius asmens duomenis, jeigu: a. jie nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriais jie buvo renkami arba kitaip tvarkomi, b. Jūs atšaukiate sutikimą, ir nėra jokio kito teisinio pagrindo tvarkyti Jūsų asmens duomenis, c. asmens duomenys buvo tvarkomi neteisėtai, d. kitais Reglamente nustatytais pagrindais; reikalauti, kad apribotų Jūsų asmens duomenų tvarkymą, gauti su Jumis susijusius asmens duomenis, kuriuos Jūs pateikėte susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu (Jūs taip pat turite teisę paprašyti perkelti Jūsų asmens duomenis kitam duomenų valdytojui), nesutikti, kad su Jumis susiję asmens duomenys būtų tvarkomi (pvz., dėl tiesioginės rinkodaros ar kita). 6.2. Informuojame, kad Jūs, manydami, kad Jūsų, kaip duomenų subjektų, teisės yra pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai. Daugiau informacijos apie Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją ir skundų nagrinėjimą galite rasti čia: https://www.ada.lt/
 7.  Kaip tvarkome asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu? 7.1. Tik turėdami Jūsų išankstinį sutikimą ir vadovaudamiesi ERĮ, ADTAĮ bei Reglamento nuostatomis, mes Jums galime siųsti naujienlaiškius el. paštu ir (arba) teirausimės dėl esamų paslaugų kokybės. 7.2. Mes tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas. 7.3. Jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu yra saugomi iki jūsų pateikto atsisakymo gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus.
 8.  Kam teikiame Jūsų asmens duomenis? 8.1. Prieiga prie Jūsų asmens duomenų suteikiama tik esant būtinybei įgyvendinti savo pareigas ir tik laikantis konfidencialumo reikalavimo. 8.2. Galima pateikti Jūsų asmens duomenis: duomenų tvarkytojams, kurie teikia paslaugas ir tvarko Jūsų asmens duomenis Svetainei ar Jūsų naudai, teisėsaugos institucijoms, kuomet tam yra teisinis pagrindas, kitiems tretiesiems asmenims su Jūsų sutikimu. 8.3. Pasitelkiami tik tie duomenų tvarkytojai, kurie užtikrina, kad tinkamos techninės ir organizacinės priemonės būtų įgyvendintos tokiu būdu, kad duomenų tvarkymas atitiktų Reglamento reikalavimus ir būtų užtikrinta Jūsų, kaip duomenų subjektų, teisių apsauga. 8.4. Pažymime, kad aukščiau nurodyti duomenų tvarkytojai turi teisę tvarkyti Jūsų asmens duomenis tik pagal pateiktus nurodymus. 8.5. Duomenų tvarkytojas negali pasitelkti kito duomenų tvarkytojo be išankstinio konkretaus arba bendro rašytinio (duomenų valdytojo) leidimo. 8.6. Jūsų asmens duomenys taip pat gali būti teikiami, atsakant į oficialius valstybės institucijų bei teismo prašymus, tačiau tik įsitikinus šių prašymų teisėtumu.
 9.  Kokias nuorodas pateikiame svetainėje? 9.1. Svetainėje bus pateikiamos nuorodos į teisės aktus, taip pat nuorodos į socialinius tinklus (galimybė dalintis Svetainės turiniu socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram taip pat YouTube). Pažymėtina, kad trečiųjų šalių svetainėms, kurių nuorodos pateikiamos Svetainėje, yra taikomos šių svetainių privatumo politikos ir neprisiimame atsakomybės už šių svetainių pateiktos informacijos turinį, jų veiklą bei jų privatumo politikų nuostatas.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !