shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

NASOMATTO BLACK AFGANO Nišiniai Unisex Kvepalai 100ml (Parfum) Pure Perfume

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
99,00 € 130,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

NASOMATTO BLACK AFGANO (Parfum) Pure Perfume Nišiniai Unisex kvepalai 100ml - 99 €.

Galite išbandyti testerį 12ml-16€. (Testerius rasite MENIU skiltyje - KVEPALŲ TESTERIAI 12ml).

Tai stipriausi ir intensyviausi PRANCŪZIŠKI KVEPALAI - (Pure Perfume), kurie ant kūno išsilaiko nuo 8 iki 24 valandų, o ant rūbų nuo 1 iki 7 parų (priklauso nuo audinio). Nuo šiol Jūsų mėgstami aromatai – KVAPNIAU ir PIGIAU.

Solidus ekspresyvus, išskirtinis ir subtilus aromatas kviečia pajusti išskirtinį hašišo aromatą ir pajusti tikrą palaimą! Aromatas sulaukęs didelio nišinės parfumerijos gerbėjų susidomėjimo. Aromato tikslas - pažadinti aukščiausios kokybės hašišą. Aromato rezultatas - sužadinti laikiną palaimos efektą. Kvepalai su hašišu dvelkia brangios rytietiškos medienos aromatu ir aukščiausios rūšies hašišu. Kvapas - tikrai originalus ir ekstravagantiškas.

Žmogus pasikvėpinęs šiais kvepalais bus visur pastebėtas. Šio aromato sklaida prasideda nuo šiek tiek šaižiai-klampaus deginto medžio, žolės ir smilkalų aromato, sumišusio su dūmuose rūkytomis slyvomis. Dūminis rūkytų slyvų kvapas, tinkantis į mistinius aromatinius sirupus, palaipsniui priblėsta, išryškėjant sausai medienai ir jos dūmams, aromatiniams augalams, tarsi rūgščios robusta kavos dvelksmas. Toliau dominuojant sausiems smilkalams klampių rūkytų slyvų užuominų kontekste, per porą valandų išryškėja “Juodojo afgano“ aromato grožis.

Fantastiška aromato kompozicijos sklaida ir puikus išlaikymas ant odos bei drabužių.

Viršutinės natos: kanapės, žalumos natos, derva.

Vidurinės natos: razinos, medienos natos, kava, tabakas;

Pagrindinės natos: smilkalai, agarmedis.

Kvapo tipas: Rytietiški, sodrios medienos aromatiniai kvepalai.

Tūris: 100 ml

Kvepalų koncentracija: Aukščiausia kokybė – (PP) Pure Perfume (Tikri kvepalai)

DĖMESIO! Mes jokiais būdais nesiekiame kopijuoti ar plagijuoti garsių mados namams gaminamų tualetinių ar parfumerinių kvapiųjų vandenų.

Prancūzijos gamintojai kuria originalius kvapus tiek mums, tiek ir garsiems mados namams, aktoriams, sportininkams ar scenos „žvaigždėms“. Todėl VISI ČIA ESANTYS PAVADINIMAI IR PAVEIKSLIUKAI NAUDOJAMI TIK TAM, KAD JUMS BŪTŲ LENGVIAU ATPAŽINTI IKI ŠIOL NAUDOTUS KVAPUS.

Kvapai yra identiški, todėl, kad tai yra tos pačios formulės kvapai, tik mūsų gaminiuose nėra naudojami papildomi ingredientai, tokie kaip vanduo, dažikliai ar kiti naudojami priedai. Pas mus tikra (gryna) kvapo formulė.

Ber‘ART Perfumes kvepalai, tai lyg atskiras meno kūrinys, kurio pavadinime ir slypi pagrindinė mintis - „Be in Ecstasy of Real ART “, kas išvertus reiškia – ŽAVĖKIS TIKRU MENU.

SVARBU: Kiekvienas BerART Perfumes aromatas yra profesionaliai parfumerijai skirtame aliuminio flakone, kuris garantuoja aukščiausios klasės kvepalų kokybę ir pilnai apsaugo kvepalus nuo bet kokios skleidžiamos šviesos. Šviesa yra didžiausia kenkėja bet kuriai parfumerijai.

Be išankstinio apmokėjimo. ATSISKAITYKITE KURJERIUI - GAVUS SIUNTĄ (GRYNAIS arba KORTELE).

Užsisakius iki 15val., KURJERIO PRISTATYMAS į darbą ar į namus (visoje Lietuvoje) - jau kitą darbo dieną.

Vilniuje kiekvieną dieną atsiėmimas / pristatymas NEMOKAMAS.

Galime išsiųsti siuntą paštu ar paštomatu (po užsakymo apmokėjimo).

Užsisakykite Jums patogiu būdu:

https://tikrikvepalai.lt

el.paštu: info@tikrikvepalai.lt

telefonu: 8 616 98100

P.S. Nepamirškite nurodykite tikslius savo kontaktus, kad galėtume su Jumis susisiekti.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !