shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

DIOR HOMME INTENSE Kvepalai Vyrams 100ml (PP) Pure Perfume

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
55,00 € 132,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

Dior Homme Intense kvepalai leidžia pajusti išskirtinę prabangą ir kerinčios elegancijos didybę, nes įkūnija tai, kad subtiliai solidu, rafinuota, brandu ir patrauklu. Todėl ir Dior Homme Intense vyras – galantiškas bei dėmesingas džentelmenas, prikaustantis visų aplinkinių dėmesį, spinduliuojantis ramybę, išskirtinumą ir neblėstantį pasitikėjimą savimi. Moterys jo geidžia, o vyrai – slapta pavydi...

Unikalaus aromato kompoziciją pradeda švelnus, subtilus, sausas ir tuo pačiu maloniai gaivia žaluma užliejantis levandų dvelksmas. Dior Homme Intense kvapo širdyje dominuoja charakteringas vilkdalgių aromatas, apsuptas sultingų kriaušių ir maloniu saldumu bei juslingumu užliejančiais muskusinių ybiškių akordais. Galiausiai subtilumo, sodrumo ir rafinuoto vyriškumo kvapui suteikia žemutinės aromato natos: sumedėjusios kedrų bei žemiškos ir sodrios kvapiųjų auksabarzdžių spalvos.

Dior Homme Intense kvepalai – tai intensyvus, rafinuotas ir jausmingas aromatas, puikiai papildantis elegantišką ir tuo pačiu modernų stilių, todėl tampantis neatsiejamu prabangaus kostiumo dalimi. Homme Intense tampa vyriškos prabangos dalimi bei papildo modernios klasikos persmelktą stilių, o išskirtinis jausmingumas, kuriuo dvelkia šie unikalūs kvepalai, traukia dėmesį bei kelia susižavėjimą.

Kvapo tipas: Medienos – Gėlių (Muskusiniai)

Viršutinės natos: Levanda

Vidurinės natos: Vilkdalgis (Iris), Muskusinė ybiškė, Kriaušė

Žemutinės natos: Kvapusis auksabarzdis, Virdžinijos kedras

Tūris: 100 ml

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !