shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

DOLCE & GABBANA K Kvepalai Vyrams 100ml Pure Perfume (PP)

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
39,00 € 69,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

Kvapas atsiskleidžia stebinančiu itališkosios citrinos, kraujo apelsinų ir kadagio uogų pliūpsniu, kad sukurtų putojantį ir gaivų aromatą. Kardamono aštrumas išryškina vaisių gaivumą ir suteikia pipirų esencijos. Širdyje paprastasis šalavijas susilieja su traškia pelargonija ir energija suteikiančia levanda aromatiniam ir žoliniam kvapui sukurti. Figos nektaro akordas suteikia sklandų ir kreminį medaus pavidalo niuansą, kuris ištirpsta prieskonių šilumoje.

Tikrai vyriškas ir giliai kompleksiškas K parfumuotas vanduo turi sausą pagrindą, kurį sudaro kedras ir dūminė vetiverija, intensyviam medienos gyliui sukurti, o žemiški pačiuliai tvyro ant odos ilgą laiką. Gaivinanti plėvėtosios viksvuolės nata suteikia gyvybingo ir gundančio dūmo, kuris yra charizmatiškas ir magnetinis.

„Dolce & Gabbana K Eau de Parfum“ yra karališkas, rafinuotas, didingas ir stipriai turtingas kvapas, kuris yra saldus, tačiau tuo pačiu aštrus ir gaivus, bet jausmingas. Kvapas yra sudėtingas aromatinių natų mišinys, kuris atskleidžia paslėptus bruožus, kurie slypi už šį kvapą nešiojančio vyro, pabrėžiant jo jėgą, aistrą ir ryžtą.

Kvapo tipas: Medienos – Prieskonių

Viršutinės natos: Citrina, Amalfi citrina, Raudonasis apelsinas, Kadagio uogos, Vyšninė paprika

Vidurinės natos: Pelargonija, Italinis šlamutis, Levanda, Figa

Žemutinės natos: Kedras, Pačiuliai, Tikrasis pačiulis, Vetiverija, Plėvėtoji viksvuolė

Tūris: 100 ml

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !