access_time
UŽSAKYMAI, GAUTI iki KETVIRTADIENIO 15val. (Vasario 27d.) - BUS PRISTATYTI visoje Lietuvoje VENIPAK KURJERIŲ PENKTADIENĮ (Vasario 28d.). ATSISKAITYSITE GAVUS SIUNTĄ grynais arba kortele. VILNIUJE atsiėmimas/pristatymas/pauostymas kiekvieną dieną NEMOKAMAS. Galite užsisakyti į Omniva paštomatą, ar paštu (iš anksto apmokėjus pavedimu). Užsakymai telefonu: 8 616 98100 (10-20 val.) KVEPALUOSE DAUG ETANOLIO-TAI PUIKUS DEZINFEKATORIUS NUO KORONA IR KITŲ VIRUSŲ. NARŠAI TELEFONU-SPAUSK MENIU.

shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

"By KILIAN" GOOD GIRL GONE BAD Nišiniai Kvepalai Moterims 100ml (Parfum) Pure Perfume

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
119,00 € 210,00 €

Prekės statusas: turime sandėlyje

Apie prekę

Kvepalai "By KILIAN" Good Girl gone Bad Nišiniai Kvepalai Moterims 100ml (Parfum) Pure Perfume  - 119 €.

Galite pabandymui užsisakyti testerį 12ml - 19 €. (Testerius rasite MENIU skiltyje - KVEPALŲ TESTERIAI 12ml).

Tai stipriausi ir intensyviausi kvepalai, kurie ant kūno išsilaiko nuo 8 iki 24 valandų, o ant rūbų nuo 1 iki 7 parų (priklauso nuo audinio). Nuo šiol Jūsų mėgstami aromatai – KVAPNIAU ir PIGIAU.

Šie nišiniai kvepalai, be jokios abejonės, yra kultiniai kvepalai ir turi milijonus šių kvepalų gerbėjų! Gėlių ir vaisių aromatas moterims, kurios yra jausmingos, seksualios, turinčios nepakartojamą charakterį.

Tai nepakartojama moterų sėkmė vyrų medžioklėje! Šių kvepalų savininkė - patiria neapsakomą gėlių sūkurį gėrio ir blogio sode. Atsiveria magiškos jazminų ir karališkosios rožės natos, kurios pereina į baltųjų narcizų ir indiškų tuberozų natas, kurios sukuria magišką magnetinį lauką, kuriame viskas priklauso meilei, patrauklumui ir žavesiui. Galiausiai suskamba baltojo kedro ir gintaro akordai, kurie vyrų protą priveda prie ekstazės būsenos, kuris dar ilgą laiką išliks jo sieloje ir širdyje!

Šių kvepalų prabanga tiesiog tvyro ore ir jais norisi kvepėti visą gyvenimą...

Viršutinės natos: jazminai, rožės, abrikosas,

Vidurinės natos: tuberoza, balti narcizai,

Pagrindinės natos: gintaras, baltasis kedras.

Tūris: 100 ml

Kvepalų koncentracija: Aukščiausia kokybė – (PP) Pure Perfume (Tikri kvepalai)

DĖMESIO! Mes jokiais būdais nesiekiame kopijuoti ar plagijuoti garsių mados namams gaminamų tualetinių ar parfumerinių kvapiųjų vandenų.

Prancūzijos gamintojai kuria originalius kvapus tiek mums, tiek ir garsiems mados namams, aktoriams, sportininkams ar scenos „žvaigždėms“. Todėl VISI ČIA ESANTYS PAVADINIMAI IR PAVEIKSLIUKAI NAUDOJAMI TIK TAM, KAD JUMS BŪTŲ LENGVIAU ATPAŽINTI IKI ŠIOL NAUDOTUS KVAPUS.

Kvapai yra identiški, todėl, kad tai yra tos pačios formulės kvapai, tik mūsų gaminiuose nėra naudojami papildomi ingredientai, tokie kaip vanduo, dažikliai ar kiti naudojami priedai. Pas mus tikra (gryna) kvapo formulė.

Ber‘ART Perfumes kvepalai, tai lyg atskiras meno kūrinys, kurio pavadinime ir slypi pagrindinė mintis - „Be in Ecstasy of Real ART “, kas išvertus reiškia – ŽAVĖKIS TIKRU MENU.

SVARBU: Kiekvienas BerART Perfumes aromatas yra profesionaliai parfumerijai skirtame aliuminio flakone, kuris garantuoja aukščiausios klasės kvepalų kokybę ir pilnai apsaugo kvepalus nuo bet kokios skleidžiamos šviesos. Šviesa yra didžiausia kenkėja bet kuriai parfumerijai.

Be išankstinio apmokėjimo. ATSISKAITYKITE KURJERIUI - GAVUS SIUNTĄ (GRYNAIS arba KORTELE).

Užsisakius iki 15val., KURJERIO PRISTATYMAS į darbą ar į namus (visoje Lietuvoje) - jau kitą darbo dieną (3 €).

Vilniuje kiekvieną dieną atsiėmimas / pristatymas NEMOKAMAS.

Galime išsiųsti siuntą paštu ar paštomatu (po užsakymo apmokėjimo).

Užsisakykite Jums patogiu būdu:

https://tikrikvepalai.lt

el.paštu: info@tikrikvepalai.lt

telefonu: 8 616 98100

P.S. Nepamirškite nurodykite tikslius savo kontaktus, kad galėtume su Jumis susisiekti.


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !