shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

GUCCI MEMOIRE D'UNE ODEUR Nišiniai Kvepalai Moterims ir Vyrams (UNISEX) 100ml (PP) Pure Perfume

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
59,00 € 133,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

Kvepalai GUCCI Mémoire D’une Odeur – tai eliksyras, kurio savitumas peržengia lyties ribas sukurdamas naują mineralinių, aromatinių kvepalų rūšį.

Mūsų atmintyje kvapai nuolat kuria unikalias sąsajas tarp praeities ir dabarties, tarp to kas buvo ir kas dar bus. Galimybę sugrįžti į įsimintinas gyvenimo akimirkas bei kerinčiu aromatu pripildytai dabarčiai tapti maloniais ateities prisiminimais kaip tik ir dovanoja Gucci Memoire D‘une Odeur kvepalai vyrams ir moterims. Šis Gucci aromatas – tai unikalus ir jaudinančiais prisilietimais per kūną vilnijantis atminties dvelksmas, kuris švelniai suima už rankos ir veda ten, kur išgyvenamos pačios ryškiausios gyvenimo akimirkos. Ten, kur nostalgišką atmosferą pripildo džiaugsmas, meilė bei laimė. Gucci Memoire D‘une Odeur kvepalai vyrams ir moterims – tai prisiminimų kvapas, peržengiantis bet kokias lyties, amžiaus ar laikotarpio ribas.

Kvapnią kompoziciją pradeda laikui nepavaldus ir žaluma alsuojantis tauriųjų didramunių dvelksmas, kurį subtiliais ir gurmaniškais prisilietimais papildo švelnios ir glotnios migdolų natos. Aromato širdyje savo saldžiais, subtililias medaus atspalviais kvapą sušildančiais akordais užlieja jazminai ir stambiažiedžiai jazminaičiai, o jų švelnų duetą papildo rafinuota prabanga ir jausmingumu dvelkiantis bei gylio kompozicijai suteikiantis muskusas. Galiausiai Gucci Memoire D‘une Odeur kvepalai suspindi nenugalimai saldžios vanilės spalvomis ir tauriomis bei sumedėjusiomis natomis, kurias sukurti padeda sandalmedis bei kedras.

Gucci Memoire D‘une Odeur kvepalai vyrams ir moterims – erdvus, skaidrus, autentiškas ir intensyviais potėpiais pažymėtas aromatas, simbolizuojantis laisvės, neapibrėžtumo idėją, užburiantis savo švelniomis, subtiliomis, tačiau nekasdieniškai unikaliomis natomis ir tampantis tiltu tarp praeities ir dabarties. Tai – lyg laikui nepavaldi svajonė, jaudinantys ir džiaugsmingai spinduliuojantys prisiminimai, ištrinantys bet kokias laiko ribas.

Kvapo tipas: Aromatiniai

Viršutinės natos: Ramunė, Migdolas, Migdolai

Vidurinės natos: Muskusas, Jazminas, Jazminaitis

Žemutinės natos: Sandalmedis, Kedras, Vanilė

Tūris: 100 ml

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !