shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

BER'ART PERFUMES EXTRAIT DE PARFUM FOR MEN 100ml (PP) Pure Perfume Koncentruoti Kvepalai Vyrams


55,00 € 114,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

 

Čia ne tualetiniai (Eau de Toilette) EDT ar parfumuoti (Eau de Parfum) EDP VANDENYS, tai STIPRESNĖS koncentracijos TIKRI KVEPALAI - (Pure Perfume) PP. Tai patys stipriausi ir intensyviausi kvepalai, kurie ant kūno išsilaiko nuo 8 iki 24 valandų, o ant rūbų nuo 1 iki 7 parų (priklauso nuo audinio). Nuo šiol Jūsų mėgstami aromatai – KVAPNIAU ir PIGIAU.

Viršutinės natos:

Vidurinės natos:

Pagrindinės natos:

Kvapo tipas:

Tūris: 100 ml

Kvepalų koncentracija: Aukščiausia kokybė – (PP) Pure Perfume (Tikri kvepalai)

DĖMESIO! Mes jokiais būdais nesiekiame kopijuoti ar plagijuoti garsių mados namams gaminamų tualetinių ar parfumerinių kvapiųjų vandenų. Prancūzijos gamintojai kuria originalius kvapus tiek mums, tiek ir garsiems mados namams, aktoriams, sportininkams ar scenos „žvaigždėms“. Todėl VISI ČIA ESANTYS PAVADINIMAI IR PAVEIKSLIUKAI NAUDOJAMI TIK TAM, KAD JUMS BŪTŲ LENGVIAU ATPAŽINTI IKI ŠIOL NAUDOTUS KVAPUS. Kvapai yra identiški, todėl, kad tai yra tos pačios formulės kvapai, tik mūsų gaminiuose nėra naudojami papildomi ingredientai, tokie kaip vanduo, dažikliai ar kiti naudojami priedai. Pas mus tikra (gryna) kvapo formulė.

Ber‘ART Perfumes kvepalai, tai lyg atskiras meno kūrinys, kurio pavadinime ir slypi pagrindinė mintis - „Be in Ecstasy of Real ART “, kas išvertus reiškia – ŽAVĖKIS TIKRU MENU. SVARBU: Kiekvienas BerART Perfumes aromatas yra profesionaliai parfumerijai skirtame matiniame,juodame, stikliniame buteliuke, kuris garantuoja aukščiausios klasės kvepalų kokybę ir pilnai apsaugo kvepalus nuo bet kokios skleidžiamos šviesos. Šviesa yra didžiausia kenkėja bet kuriai parfumerijai.

Siuntas galime išsiųsti į Jūsų artimiausią paštomatą, iš anksto apmokėjus už siuntą po užsakymo apmokėjimo arba galima pirkti be išankstinio apmokėjimo. MOKĖKITE KURJERIUI - GAVUS PREKES (GRYNAIS arba KORTELE). Užsisakius iki 15val., KURJERIO PRISTATYMAS į darbą ar į namus (visoje Lietuvoje) - jau kitą darbo dieną. Vilniuje kiekvieną dieną atsiėmimas / pristatymas NEMOKAMAS. 

Užsisakykite Jums patogiu būdu:

https://tikrikvepalai.lt

el.paštu: info@tikrikvepalai.lt

telefonu: 8 616 98100

P.S. Nepamirškite nurodykite tikslius savo kontaktus, kad galėtume su Jumis susisiekti.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !