shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

CAROLINA HERERA BAD BOY Kvepalai Vyrams 100ml (PP) Pure Perfume

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
59,00 € 134,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

Carolina Herrera Bad Boy kvepalai vyrams – tai drąsus, intriguojantis ir daugialypę didmiesčio gyventojo asmenybę atspindintis aromatas. Sodriu gyliu bei prieskoniais užburiantis kvapas pasižymi gaivinančiu aštrumu, vyriška stiprybe ir neblėstančia kaita. Jis skirtas tvirtiems, ryžtingiems, rizikuoti mėgstantiems ir savimi užtikrintiems vyrams. Energija, kuri pulsuoja jų viduje, lyg žaibo blyksnis užlieja pojūčius ir akimirksniu patraukia dėmesį.

Aromatas atsiveria traškioje bergamočių gaivoje išryškėjančiu juodųjų bei baltųjų pipirų deriniu. Pikantiškos ir sultingos jų spalvos nuo pat pirmos sekundės lydi sudėtingų, netikėtų pojūčių kupinu keliu. Sodrioje Carolina Herrera Bad Boy kvapo širdyje kedrai žavi savo sumedėjusiu minkštumu, o jų skleidžiama šiluma susilieja su gaiviu šalavijo dvelksmu. Jausmingo, jaudinančio ir patrauklaus vyriškumo suteikia aromato kompoziciją vainikuojančios natos. Supintos iš kvapiųjų tongapupių, jaudinančios bei paslaptingos kakavos tamsos ir balzamiškų medžio sakų atspindžių, jos žavi, šildo ir vilioja.

Bad Boy Carolina Herrera – tai jaunatviškas, dinamiškas ir nepamirštamas kvapas, kuris prikausto dėmesį. Gaivinančio paslaptingumo ir saldžių potėpių kupinas aromatas išlaisvina tikrąjį vyro seksualumą, stiprybę ir užsispyrimą.

Kvapo tipas: Rytietiški – Prieskonių, Gintaro

Viršutinės natos: Bergamotė, Juodieji pipirai, Baltieji pipirai

Vidurinės natos: Kedras, Šalavijas, Kvapusis šalavijas

Žemutinės natos: Kvapioji tongapupė (tonka bean), Medžio sakai, Kakava

Tūris: 100 ml

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !