shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

KILIAN BACK TO BLACK Nišiniai Kvepalai Moterims ir Vyrams (UNISEX) 100ml (PP) Pure Perfume

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
119,00 € 235,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

Tamsiausia naktis po juodžiausiu dangumi. Ir jos juoda aksominė suknelė, spindinti ryškiausių žvaigždžių šviesoje.. Ji pasitaiso ugningų plaukų sruogą, nuslydusią apnuogintais pečiais. O mano uoslę pasitinka kerintis dvelksmas. Šį aromatą pažįstų iki sielos gelmių, jis priklauso jai. Jis vedantis iš proto ir sukeliantis priklausomybę, kaip ir ji.

By Kilian Back to Black – seksualus ir rafinuotas, tamsus ir paslaptingas. Aromatas pradeda skleistis lengvu bergamotės spindesiu, kuris netrukus nusėda į komfortišką saldaus medaus ir tabako lapų dvelksmą. Kompoziciją papildo vėsaus kardamono ir kalendros aštrumas, šiek tiek dūminis benzoino ir šildantis migdolų atspalvis. Sodrumo ir jaukumo suteikia tonka pupelių ir vanilės akordai, tvirtumo - labdanumo ir pačiulių pagrindas.

Šis sudėtingas kvapas, apibūdinamas kaip afrodiziakas ir visų mėgstamas, tiks tiek moterims, tiek vyrams. Tai tikras šedevras, kuriam pagaminti prireikė net 22 aromatinių natų. Jos visos skirtingos bet tuo pačiu ir panašios,susijungdamos į vieną sukuria neįtikėtino intensyvumo ir stiprumo aromatą, kad yra prilyginamas kvapui, kuris sujaudina kiekvieną.

Aromatinės natos: bergamotė, šafranas, muskato riešutas, kardamonas, kalendra, avietė, ramunė, ladanas, medus, Virdžinjos kedras, ąžuolo mediena, pačiulis, migdolas, tabakas, pracūziškas gauruotasis švitrūnas, vanilė, pelargonija, imbierinis meduolis, benzoinas, tonka pupelės, gintaras, vyšnia.

Tipas: Rytietiški - Medienos

Tūris: 100 ml (kaina parduotuvėje už 50ml-235€). Galite išbandyti 12ml už 19€.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !