shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

GIVENCHY PLAY FOR HER Koncentruoti Kvepalai Moterims 100ml (PP) Pure Perfume

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
39,00 € 59,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

Tai ne tualetiniai (Eau de Toilette) EDT ar parfumuoti (Eau de Parfum) EDP VANDENYS, tai STIPRESNĖS koncentracijos TIKRI KVEPALAI - (Pure Perfume) PP. Tai stipriausi ir intensyviausi kvepalai, kurie ant kūno išsilaiko nuo 8 iki 24 valandų, o ant rūbų nuo 1 iki 7 parų (priklauso nuo audinio). Nuo šiol Jūsų mėgstami aromatai – KVAPNIAU ir PIGIAU.

Kvepalai "GIVENCHY" PLAY FOR HER 100ml (Parfum) Pure Perfume Kvepalai Moterims - 39 €, galite išbandyti 12ml testerį - 8 €.

Aromatas spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu ir laisve. Jis tiesiog kviečia žaisti gyvenimą, pažiūrėti į jį kitu kampu ir mėgautis net ir mažiausiomis gyvenimo teikiamomis dovanomis. Tai puikus kompanionas truputėlį šelmiškoms ir savo žavesiu apsukančios galvas moterims. Tai optimistiškumu dvelkiantis aromatas, kurio gelmė spinduliuoja jausmingu moteriškumu.

Tai aromatas moteriai, kuri moka mėgautis gyvenimu ir žino savo vertę. Ji nebijo būti drąsi, vilioti ir gundyti. Aromatas įkūnija gyvenimo džiaugsmą.

Kompozicijoje sujungti gėlių ir vaisių aromatai pamažu persikūnijantys į jausmingą medienos šleifą. Aromatas prasiveržia gaiviomis citrusinėmis ir gėlinėmis natomis. Lengvu, subtiliu aromatu stebina pelėžirniai, puikiai derantys su išskirtinį aromatą kuriančiais rausvaisiais pipirais. Aromato širdyje žydi gardenijos ir magnolijos. Itin ryškios žemutinės aromato natos (muskusas, sandalmedis, pačiulis, Tonkos pupelės) suteikia aromatui sodrumo.

Viršutinės natos: apelsinų žiedai, persikai,rausvieji pipirai.

Vidurinės natos: degmedžiai, taitinės gardenijos, magnolijos, irisai.

Pagrindinės natos: muskusas, sandalmedis, pačiuliai, tonkos pupelės.

Kvapo pobūdis: stilingas, ryškus, gundantis.

Kvapo tipas: Gėlių, medienos.

Tūris: 100 ml

Kvepalų koncentracija: Aukščiausia kokybė – (PP) Pure Perfume (Tikri kvepalai)

DĖMESIO! Mes jokiais būdais nesiekiame kopijuoti ar plagijuoti garsių mados namams gaminamų tualetinių ar parfumerinių kvapiųjų vandenų.

Prancūzijos gamintojai kuria originalius kvapus tiek mums, tiek ir garsiems mados namams, aktoriams, sportininkams ar scenos „žvaigždėms“. Todėl VISI ČIA ESANTYS PAVADINIMAI IR PAVEIKSLIUKAI NAUDOJAMI TIK TAM, KAD JUMS BŪTŲ LENGVIAU ATPAŽINTI IKI ŠIOL NAUDOTUS KVAPUS.

Kvapai yra identiški, todėl, kad tai yra tos pačios formulės kvapai, tik mūsų gaminiuose nėra naudojami papildomi ingredientai, tokie kaip vanduo, dažikliai ar kiti naudojami priedai. Pas mus tikra (gryna) kvapo formulė – tikriems aukštesnės koncentracijos kvepalams.

Ber‘ART Perfumes kvepalai, tai lyg atskiras meno kūrinys, kurio pavadinime ir slypi pagrindinė mintis - „Be in Ecstasy of Real ART “, kas išvertus reiškia – ŽAVĖKIS TIKRU MENU.

Be išankstinio apmokėjimo. ATSISKAITYKITE KURJERIUI - GAVUS SIUNTĄ (GRYNAIS arba KORTELE).

Užsisakius iki 15val., KURJERIO PRISTATYMAS į darbą ar į namus (visoje Lietuvoje) - jau kitą darbo dieną.

Vilniuje kiekvieną dieną atsiėmimas / pristatymas NEMOKAMAS.

Galime išsiųsti siuntą paštu ar paštomatu (po užsakymo apmokėjimo).

Užsisakykite Jums patogiu būdu:

https://tikrikvepalai.lt

el.paštu: info@tikrikvepalai.lt

telefonu: 8 616 98100

P.S. Nepamirškite nurodykite tikslius savo kontaktus, kad galėtume su Jumis susisiekti.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !