shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

NASOMATTO BLACK AFGANO 12ml (Parfum) Pure Perfume Unisex

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
16,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

AR KADA NORS TURĖJOTE TIKRUS KVEPALUS ? Tai ne tualetiniai (Eau de Toilette) EDT ar parfumuoti (Eau de Parfum) EDP VANDENYS, tai STIPRESNĖS koncentracijos TIKRI KVEPALAI - (Pure Perfume) PP.

Tai stipriausi ir intensyviausi kvepalai, kurie ant kūno išsilaiko nuo 8 iki 24 valandų, o ant rūbų nuo 1 iki 7 parų (priklauso nuo audinio). Nuo šiol Jūsų mėgstami aromatai – KVAPNIAU ir PIGIAU.

Aromatas NASOMATTO „BLACK AFGANO“ 12ml (PP) Pure Perfume Unisex

Solidus, ekspresyvus, išskirtinis ir subtilus aromatas kviečia pajusti išskirtinį hašišo aromatą ir pajusti tikrą palaimą!

Aromatas sulaukęs didelio nišinės parfumerijos gerbėjų susidomėjimo. Aromato tikslas - pažadinti aukščiausios kokybės hašišą.

Aromato rezultatas - sužadinti laikiną palaimos efektą. Kvepalai su hašišu dvelkia brangios rytietiškos medienos aromatu ir aukščiausios rūšies hašišu. Kvapas - tikrai originalus ir ekstravagantiškas.

Žmogus pasikvėpinęs šiais kvepalais bus visur pastebėtas. Šio aromato sklaida prasideda nuo šiek tiek šaižiai-klampaus deginto medžio, žolės ir smilkalų aromato, sumišusio su dūmuose rūkytomis slyvomis. Dūminis rūkytų slyvų kvapas, tinkantis į mistinius aromatinius sirupus, palaipsniui priblėsta, išryškėjant sausai medienai ir jos dūmams, aromatiniams augalams, tarsi rūgščios robusta kavos dvelksmas. Toliau dominuojant sausiems smilkalams klampių rūkytų slyvų užuominų kontekste, per porą valandų išryškėja “Juodojo afgano“ aromato grožis. Fantastiška aromato kompozicijos sklaida ir puikus išlaikymas ant odos bei drabužių.

Viršutinės natos: kanapės, žalumos natos, derva.

Vidurinės natos: razinos, medienos natos, kava, tabakas;

Pagrindinės natos: smilkalai, agarmedis.

Kvapo tipas: Rytietiški, sodrios medienos aromatiniai kvepalai.

Tūris: 12ml

Kvepalų koncentracija: Aukščiausia kokybė – (PP) Pure Perfume (Tikri kvepalai)

DĖMESIO! Mes jokiais būdais nesiekiame kopijuoti ar plagijuoti garsių mados namams gaminamų tualetinių ar parfumerinių kvapiųjų vandenų.

Prancūzijos gamintojai kuria originalius kvapus tiek mums, tiek ir garsiems mados namams, aktoriams, sportininkams ar scenos „žvaigždėms“. Todėl VISI ČIA ESANTYS PAVADINIMAI IR PAVEIKSLIUKAI NAUDOJAMI TIK TAM, KAD JUMS BŪTŲ LENGVIAU ATPAŽINTI IKI ŠIOL NAUDOTUS KVAPUS.

Kvapai yra labai panašūs ar identiški (95-99%), todėl, kad tai yra tos pačios formulės kvapai, tik mūsų gaminiuose nėra naudojami papildomi ingredientai, tokie kaip vanduo, dažikliai ar kiti naudojami priedai. Pas mus tikra (gryna) kvapo formulė – tikriems aukštesnės koncentracijos kvepalams.

Ber‘ART Perfumes kvepalai, tai lyg atskiras meno kūrinys, kurio pavadinime ir slypi pagrindinė mintis - „Be in Ecstasy of Real ART “, kas išvertus reiškia – ŽAVĖKIS TIKRU MENU.

Be išankstinio apmokėjimo. ATSISKAITYKITE KURJERIUI - GAVUS SIUNTĄ (GRYNAIS arba KORTELE).

Užsisakius iki 15val., KURJERIO PRISTATYMAS į darbą ar į namus (visoje Lietuvoje) - jau kitą darbo dieną (3 €).

Vilniuje kiekvieną dieną atsiėmimas / pristatymas NEMOKAMAS.

Galime išsiųsti užsakytą siuntą paštu ar paštomatu, tačiau tik po užsakymo apmokėjimo.

Užsisakykite Jums patogiu būdu:

https://tikrikvepalai.lt

el.paštu: info@tikrikvepalai.lt

telefonu: 8 616 98100

P.S. Nepamirškite nurodykite tikslius savo kontaktus, kad galėtume su Jumis susisiekti.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !