shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

MON PARIS "YVES SAINT LAURENT" Kvepalai Moterims 12ml (Parfum) Pure Perfume

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
10,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

Tai ne tualetiniai (Eau de Toilette) EDT ar parfumuoti (Eau de Parfum) EDP VANDENYS, tai stipriausi ir intensyviausi PRANCŪZIŠKI KVEPALAI - (Pure Perfume) PP, kurie ant kūno išsilaiko nuo 8 iki 24 valandų, o ant rūbų nuo 1 iki 7 parų (priklauso nuo audinio). Nuo šiol Jūsų mėgstami aromatai – KVAPNIAU ir PIGIAU.

Kvepalai "YVES SAINT LAURENT" MON PARIS Kvepalai Moterims Testeris 12 ml (Parfum) Pure Perfume 

Pristatomas naujas sensacingas aromatas - akinantys kvepalai, kurie atstovauja modernią ir laisvą meilę.

Itin moteriškas, gundantis gėlių, šipro ir vaisių aromatas. Leiskite savo troškimams šiandien Jus vesti į naujas, neatrastas vietas. Pamirškite rutiną. Ir pajuskite svaigulio jaudulį, kadangi meilė perima Jūsų pojūčius ir veda į Jūsų sielos nežinomų aistrų kelionę.Vaizdingas šiuolaikinės meilės istorijos pasakojimas. Jausmingas. Impulsyvus. Svaiginanti meilė palieka svaiginantį šleifą.

Tai iš naujo atrastas tradicinis šipro kvapas, kuris apgaubia Jus nauja intencija ir aistringu švytėjimu.

Rezultatas – itin modernus, precedento neturintis, iš kitų išsiskiriantis šipro kvapas. Kerus paskleidžiantis, galvą apsukantis, šis naujasis baltasis šipras sužavi vos kartą pasikvėpinus, kadangi yra gryno lyg kristalai pobūdžio, kurie apjungia pačiulio kvapą ir švytinčias baltąsias natas bei padeda jam rasti balansą su muskuso jausmingumu. Kur yra tamsa, ten ir šviesa; kur tikitės rasti saldumą, randate seksualinę trauką. Svaiginantys daturų akordai, kurios ir bijoma, ir garbinama, yra legendinė ir kerinti gėlė, žinoma savo seksualinio pobūdžio charakteriu. Pamatas – aiškus, akinamas baltumas, kuris sukelia ilgai trunkančią intrigą dėl net dviejų rūšių pačiulių. Nors jie skirtingos, tačiau papildo viena kitą. Pačiulis iš Gvatemalos mylima dėl savo medžio, gintaro pustonių. Indonezijos pačiulio širdyje slypi aštri šiluma. Ši pačiulių pora sukuria stiprų akordą, kuris busdamas nudriekia geismo šleifą. Sujungiant jį su išskirtiniu muskuso kvapu, jie virsta į unikalią, prisotintą, baltą, ir švarią struktūrą. Pagrindinis akordas – jaudinančios bergamotės iš Kalabrijos su šviežių aviečių ir braškių atspalviais, o papildomos kriaušės natos suteikia sultingą, šviežią toną – aklas žingsnis į euforiją. Žydinti, žvilganti, spindinti dėl bijūno akordų, sujungtų su turtingu arabiniu jazminaičiu iš Indijos ir jazminų mišiniu iš Junanio provincijos Kinijoje, ji sukuria didžiulį moteriškumo sprogimą, kuris maudo daturos kerus skleidžiančioje šviesoje, o kartu apgaubia pačiulio šiluma ir žemiškumu. Baigiamieji akordai pasitelkia išskirtinį muskuso sprogimą, kuris vibruoja ir virpa kvepaluose, nuo viršaus į apačią ir vėl į viršų. Trijų rūšių kūniškas baltasis muskusas vaidina šį svarbų, tačiau sudėtingą vaidmenį, susijungdamas su baltomis gėlėmis, kad maudytų sniego baltumo šviesoje, o skaidrūs, spindintys pačiuliai įneša neįprastą grynumo jausmą. Viską apjungia jausmingas, šiltas, mineralinis ambroksas, kuris įneša stiprų, kaip meilužio rankų komforto, prabangos jausmą ir viską subalansuoja, pabrėždamas jo turtingumą, eleganciją ir savitą stilių.

Viršutinės natos: braškės, avietės, kriaušės, betgamotė, mandarinai, apelsinai.

Vidurinės natos: jazminai, apelsinų žiedai, datura, bijūnai.

Pagrindinės natos: pačiulis, muskusas, ambra, kedras, vanilė, samanos.

Kvapo tipas: Gėlių, vaisiniai, šipro.

Tūris: 12 ml

Kvepalų koncentracija: Aukščiausia kokybė – (PP) Pure Perfume (Tikri kvepalai)

DĖMESIO! Mes jokiais būdais nesiekiame kopijuoti ar plagijuoti garsių mados namams gaminamų tualetinių ar parfumerinių kvapiųjų vandenų.

Prancūzijos gamintojai kuria originalius kvapus tiek mums, tiek ir garsiems mados namams, aktoriams, sportininkams ar scenos „žvaigždėms“. Todėl VISI ČIA ESANTYS PAVADINIMAI IR PAVEIKSLIUKAI NAUDOJAMI TIK TAM, KAD JUMS BŪTŲ LENGVIAU ATPAŽINTI IKI ŠIOL NAUDOTUS KVAPUS.

Kvapai yra identiški, todėl, kad tai yra tos pačios formulės kvapai, tik mūsų gaminiuose nėra naudojami papildomi ingredientai, tokie kaip vanduo, dažikliai ar kiti naudojami priedai. Pas mus tikra (gryna) kvapo formulė.

Ber‘ART Perfumes kvepalai, tai lyg atskiras meno kūrinys, kurio pavadinime ir slypi pagrindinė mintis - „Be in Ecstasy of Real ART “, kas išvertus reiškia – ŽAVĖKIS TIKRU MENU.

Be išankstinio apmokėjimo. ATSISKAITYKITE KURJERIUI - GAVUS SIUNTĄ (GRYNAIS arba KORTELE).

Užsisakius iki 15val., KURJERIO PRISTATYMAS į darbą ar į namus (visoje Lietuvoje) - jau kitą darbo dieną (3 €).

Vilniuje kiekvieną dieną atsiėmimas / pristatymas NEMOKAMAS.

Galime išsiųsti siuntą paštu ar paštomatu (po užsakymo apmokėjimo).

Užsisakykite Jums patogiu būdu:

https://tikrikvepalai.lt

el.paštu: info@tikrikvepalai.lt

telefonu: 8 616 98100

P.S. Nepamirškite nurodykite tikslius savo kontaktus, kad galėtume su Jumis susisiekti.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !