shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

TOM FORD NOIR EXTREME Kvepalai Vyrams 100ml (PP) Pure Perfume

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
69,00 € 182,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

Tom Ford Extreme Noir kvepalai vyrams – rafinuotos prabangos, jaudinančio paslaptingumo ir išskirtinio gylio pripildytas aromatas, kviečiantis į saldaus jausmingumo bei išskirtinių potyrių kupiną patirtį. Tai kvapas, įkūnijantis drąsų, brandų, sėkmingą, elegantišką, save puikiai pažįstantį ir tuo besimėgaujantį vyrą. Tom Ford Extreme Noir aromate telpa slapčiausi jo troškimai, besaikio malonumo siekio persmelktos patirtys ir saldžiai jaudinančios nuodėmės, kuriomis Noir Extreme žmogus mėgaujasi drąsiai ir laisvai.

Ši asmeniška patirtis, prasiveržianti saldžiais, sumedėjusiais ir pikantiškais akordais, priklausto dėmesį ir intriguoja savo paslaptingumu. Aromato kompoziciją pradeda charakteringi ir sodrūs kardamono, muskato riešuto ir jaukaus intymumo suteikiantys šafrano akordai, prie kurių subtiliai šliejasi sultingos mandarinų ir lengvai gaivaus aštrumo suteikiančios apelsinų žiedų natos. Tom Ford Extreme Noir kvepalų širdyje savo saldžiu kremiškumu užlieja indiškų ledų, vadinamųjų kulfi, ir balzamine gaiva perveriantis mastikinių pistacijų dervos dvelksmas, kuriame tirpsta elegantiškųjų rožių, saldumu užliejančių jazminų bei gaivinančios apelsinų žiedų akordai. Galiausiai pajuntami švelnios vanilės prisilietimai, kurių tirštame saldume skęsta auksine šiluma spinduliuojantis gintaras, jausmingumo suteikiantis sandalmedis ir išraiškingos medienos natos.

Sodrūs, saldūs ir įsimintiną šleifą paliekantys Tom Ford Extreme Noir kvepalai neabejotinai sužavės tuos, kurie vertina solidumą, prabangą ir patys nusistato ribas, leidžiančias siekti to, kas malonu ir nekasdieniška. Šis išskirtinis, seksualus ir tuo pačiu jaukus kvapas skirtas savimi pasitikintiems, modernų gyvenimo ritmą besirenkantiems, tačiau klasikai ištikimiems vyrams.

Kvapo tipas: Gintaro - Medienos

Viršutinės natos: Mandarininis citrinmedis, Mandarinas, Neroli, Šafranas, Muskato riešutas, Kardamonas

Vidurinės natos: Kulfi desertas, Mastikinė pistacija, Mastika, Rožė, Jazminas, Apelsinų žiedai

Žemutinės natos: Medienos natos, Gintaras, Sandalmedis, Vanilė

Tūris: 100 ml

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !