shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

TOM FORD LOST CHERRY Nišiniai Koncentruoti Kvepalai Moterims 100ml (PP) Pure Perfume

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
139,00 € 439,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

Tom Ford Lost Cherry kvepalai kviečia paskęsti jausmingos tamsos, intymaus jaukumo ir subtilios prabangos palaimoje. Tai aromatas, primenantis šiltą ir brandų atodūsį, palengva tirpstantį erdvėje ir užliejantį visa, kas yra aplink.

Lost Cherry kvepalai sužadina dar nepatirtus pojūčius ir tiesia kelią į pavojingai traukiantį, viliojančių kontrastų kupiną pasaulį. Sodrus, prisirpusių vyšnių spindesys jame apgaubiamas jausmingo rūko skraiste, kuri suteikia tamsos ir užburiančio minkštumo. Rytietiškos gėlių kompozicijos viršūnėje saldžiu spindesiu žaižaruoja likeriu aplietos juodosios vyšnios, kurių egzotišką žavesį sustiprina karčiųjų migdolų kerai. Sodrios ir sultingos vyšnių natos Tom Ford Lost Cherry kvapo širdyje persipina su jausmingais slyvų akordais, prie kurių glaudžiasi elegancija užburiančios rožės bei arabinių jazminaičių saldumas. Šios spindinčios aromato natos palengva tirpsta sodraus gylio ir tvirto dūmiško charakterio glėbyje. Pikantiškais cinamono ir gvazdikėlių potėpiais papildytas vanilės bei kvapiųjų tongapupių derinys galiausiai persipina su šildančiu benzoinu ir balzaminio taukmino derva. O jų svaiginantį dvelksmą užtvirtina netikėtas sandalmedžių, kvapiųjų vetiverijų, baltojo kedro bei pačiulių prisilietimas. Sultingi, saldūs ir tuo pačiu aštraus kartumo suteikiantys Tom Ford Lost Cherry kvepalai panardina į svaiginančiu karščiu ir sausa šiluma alsuojančios dykumos peizažą, nutviekstą kerinčio vyšnių spindesio.

Žavingas, nepasotinamas bei gundantis Lost Cherry kvapas tampa tikru atradimu tvirtai, savimi pasitikinčiai ir vidine stiprybe besimėgaujančiai asmenybei.

Kvapo tipas Gintaro - Gėlių, Rytietiški

Viršutinės natos Vyšnia, Migdolai, Migdolas, Likeris

Vidurinės natos Vyšnia, Slyva, Turkiška rožė, Arabinis jazminaitis

Žemutinės natos Kvapioji tongapupė (tonka bean), Vanilė, Peru balzamas, Benzoinas, Cinamonas, Sandalmedis, Gvazdikėliai, Kedras, Pačiuliai, Tikrasis pačiulis, Vetiverija, Kvapusis auksabarzdis

Tūris: 100 ml

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !