shopping_cart0 Krepšelis

tikrikvepalai.lt

TOM FORD OUD WOOD Nišiniai Kvepalai Vyrams 100ml (PP) Pure Perfume

Prekės modelis: Kvepalai BERART Perfumes - Be in Ecstasy of Real ART (ŽAVĖKIS TIKRU MENU)
119,00 € 335,00 €
1 vnt.

Prekės statusas: turime prekyboje

Apie prekę

Oud Wood - retas, egzotiškas, išskirtinis.

Vienas iš vertingiausių, brangiausių ir retų ingredientų - Arsenal Oud mediena. Dažnai naudojama smilkalų gamybai kurie deginami Butano šventyklose.

Egzotiškas rožės medžio ir kardamono dūmo kvapas suteikia šiam aromatui Oud Wood prieskonio. Sandalmedis ir vetiveris suteikia saldumo atspalvį, o tonka pupelės ir gintaras apgaubia šiluma ir jausmingumu.

Sakrali, rafinuota ir visą erdvę užliejanti didybė. Egzotiškas, prabangus ir priklausomybę keliantis jausmingumas. Tai – Tom Ford Oud Wood kvepalų dovanojami pojūčiai. Paslaptingas ir išraiškingas aromatas sukurtas derinant retas ir netikėtas natas, kurios harmoningai atskleistų vyro esybę.

Kvapni kompozicija atsiveria sodriais sandalmedžio bei kvapiųjų rožmedžių prisilietimais, kuriuose išryškėja pikantiški Sičuano pipirų ir sausi kvapiojo auksabarzdžio potėpiai. Kerinčią šilumą ir jausmingumą sustiprina santūrus kardamono žvilgesys bei saldūs vanilės prisilietimai. Tačiau viena iš vertingiausių šio kvapo kūrime naudojamų natų – agarmedžio mediena, paliekanti galios, prabangos, erdvės bei intriguojančio paslaptingumo šleifą. Prie šio didingo, tačiau puikiai į bendrą kompoziciją įsiliejančio medienos akordo šliejasi ir kvapiųjų tongapupių bei gintaro teikiama šiluma.

Tom Ford Oud Wood kvepalai dvelkia paslaptimi, jaudina savo komfortiška prabanga ir kviečia mėgautis glotniu, švelniu ir kremišku egzotiškos medienos, prieskonių bei rytietiškos šilumos pripildytu aromatu. Šį sodrų bei šiltą kvapą pasirinkęs žmogus žavi savo stiliumi, charakteriu ir natūraliai, be jokių papildomų pastangų traukia dėmesį.

Kvapo tipas: Rytietiški – Medienos, Gintaro

Kvapo natos: Sandalmedis, Kardamonas, Vanilė, Sičuano pipirai, Kvapusis auksabarzdis, Vetiverija, Agarmedis, Braziliškasis raudonmedis, Kvapioji tongapupė (tonka beans), Gintaras

Tūris: 100 ml

 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

TikriKvepalai.lt - KVAPNIAU ir PIGIAU !